KEMP KOTVA SE LOUČÍ…

Bohužel, nejsou jen příjemné zprávy, ale i ty smutnější a smutné.

Po více jak 50 letech byl okončen provoz našeho kempu. Kemp za svou historii prožil chvíle slávy, kdy praskal ve švech a stály se fronty na vjezd. Přežil změnu režimu, přežil i dvě povodně, které ho však zcela změnily. Nakonec musí ustoupit budování cyklostezky, která (dnes již bývalým) kempem povede. Smutné na tom je, že cyklostezka pro cyklisty a bruslaře ohrozí fungování jiných sportů, které zde mají svoje zázemí….

A tak se na konci září sešlo pár členů, kteří přiložili svou ruku k dílu a kemp začali bourat. Jim patří velké díky, že si udělali čas a přišli. Jen škoda, že jich bylo tak málo….

3 komentáře u „KEMP KOTVA SE LOUČÍ…“

  1. Co to je zase za svinstvo?Vždyť jsou tam sportovní oddíly,kanoisté,veslaři,ti se potřebují dostat k vodě a nudou se vyhýbat s loděmi cyklistům,přitom o 100m dále je ulice kudy jezdí.Je to vždy takový módní výstřelek.Cyklisté jsou zlo na silnici.Stejně budou jezdit po ulici výše a překážet v dopravě a po cyklostezce jich bude jezdit pár.Mám s nimi zkušenosti z cyklostezek na Kladensku.Mají cyklostezku souběžne se silnicí,jezdí po silnici a když na ně někdo zahouká,začnou kličkovat po silnici.Nepamatuji,že by za to dostali od policie pokutu. Za cyklotrasu jsou to vyhozené peníze.Jestli někdo chce budovat cyklostezku,tak ať si ji zaplatí ze svého a ne ze státního.Veslaři si také musí hodně financovat ze svého .Ať ty peníze raději dají dětem na léčení,nebo Klokánkům.Přijde další vlna nějaké novoty a bude se dělat něco jiného.Určitě tam denně neprojede více cyklistů,nežli je na Kotvě sportovců.Ti nemají právo na provádění svého sportu ?A televize,která by o tom měla informovat mlčí.

    1. Dobrý den, děkujeme za Váš názor.

      My pochopitelně nemáme nic proti budování cyklostezky, nebo proti cyklistům a tím, že právě opustí silnice a budou využívat cyklostezku jedině přispějí k bezpečnosti provozu. Co nás na celé situaci mrzí je fakt, že si někdo už před lety nedal tu práci, aby sem zašel, probral to s místními oddíly podél cyklostezky a našel nějaké rozumné řešení. Mohlo fungovat vše ke spokojenosti všech. Takto to, bohužel vypadá, že si prostě někdo sedl k plánu města, udělal čárky a takto to prostě bude. Smutné na tom je, že sporty jako cyklistika nebo bruslení mohou ohrozit další kluby, především vodácké. A to je na tom právě to špatně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *