PŘÍMĚSTSKÉ KEMPY

Již třetím rokem se k nám na celé letní prázdniny, ale i na ty podzimní, vracejí agentury, které organizují příměstské tábory. A protože i během táborů se jíst musí, chodí pak děti na obědy k nám. Vždy z toho máme trochu obavy, protože většinou se setkáváme s názorem: “ To víte, dneska děti jedí jen burgery a hranolky, ty Vám tohle jídlo jíst nebudou „. A tak se pak trošku bojíte, jestli budou jíst třeba „Masové kuličky v tomatové omáčce s těstovinami“ nebo „Kuřecí plátek na zelenině s rýží“. Co pro Vás pak může být větší odměnou, než když se Vám vracejí prázdné talíře, nebo Vám před barem stojí fronta dětí i dospělých na přidání. A když Vám pak děti přijdou poděkovat, že to bylo moc dobré a nebo přijdou, že lepší rajskou ještě nejedli, že ani maminka lepší nedělá, tak si jen musíte říci: hlavně to takhle neříkej doma… 🙂

Když jsme to tak počítali, za ty letní měsíce jsme vydali téměř 4000 jídel právě na příměstské tábory a snad u nás nikdo netrpěl hlady. Poprali jsme se i s dietami a alergiemi a tak se mohli najíst opravdu všichni.

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnostem Inlineskola Sportjoy a Bikekurzy za důvěru a svěření dětí do naší stravovací péče.

FOTO: webové stránky Inlineskola

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *