MISTŘI SVĚTA SNÍDAJÍ NA KOTVĚ !!!

V srpnu jsme měli tu čest, že se u nás stravovali Mistři světa, nebo tedy spíše Mistryně světa.

S trochou nadsázky bychom mohli říci: „Chcete se stát Mistry Světa? Snídejte na Kotvě !!!“ Ale jsme nohami na zemi, takže víme, že tituly mistrů světa jsou výsledkem jejich píle, odříkání a tvrdého tréninku. Ale i tak jsme rádi, že jsme mohli být alespoň třeba malou součástí jejich úspěchu.

Nejdříve u nás přespávaly a snídaly juniorské veslařky Anna Šantrůčková (SK HAMR) a Eliška Podrazilová (VK BLESK). V Praze na Vltavě měly reprezentační soustředění před odletem na Mistrovství světa juniorů v Tokiu. Na nové olympijské trati pro OH 2020 nechaly za sebou všechny soupeřky a vybojovaly pro ČR zlatou medaily. A protože holčičky měly od nás slíbeno, že pokud vydolují zlato, bude je na letišti čekat řízek a bramborový salát, museli jsme se s tím nějak poprat. Na letišti jsme bohužel nemohli být všichni, tak jsme s Adamem a Lubisem poslali naši „Bábu pod kořenem“ a ta naši zdravici předala. Je jen škoda, že holky nedostaly šanci se poprat i o Olympijské hry…. I tak jim ale ještě GRATULUJEME, PŘEJEME HODNĚ ÚSPĚCHŮ A ZLATÝCH „PLACEK“ A JSME NA TO NÁLEŽITĚ HRDÍ, ŽE JSTE BYLY U NÁS !!!

Foto: J.Pazdera, J.Ondráčková, Z.Novotná

Jen o pár dní později hostila Praha „Mistrovství světa v mažoretkovém sportu“. Několik klubů bylo ubytováno i u nás na Kotvě a jedním z klubů byl i Klub mažoretek Valtice., které u nás i snídaly. Právě seniorská děvčata ( dívky nad 15 let) obhajovala titul Mistryň světa z loňského roku. A jak všichni ví, obhájit je většinou těžší… Ale děvčata to zvládla, obhájila titul a staly se tak Mistryněmi světa a nejen to, přidaly i další skvělá umístění. Jsme na to patřičně hrdí, že jsme snad alespoň trošku přispěly k pohodě dívek a malým dílkem přispěli k zisku titulu. Zároveň všem dívkám i jejich týmu gratulujeme k senzačnímu titulu a věříme, že příště bude titul potřetí !!!

Foto: facebook mažoretky valtice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *